Jong Ontwikkelprogramma
Doe ook in 2026 mee aan het FLOW Jong Ontwikkelprogramma.
Na 10(!) succesvolle groepen van het FLOW Jong Ontwikkelprogramma in 2024 & 2025, is het ook in 2026 mogelijk om als young professional deel te nemen aan dit waardevolle traject, gericht op je persoonlijke ontwikkeling.
In het FLOW Jong Ontwikkelprogramma wissel je 3 loopbaangesprekken met FLOW loopbaanadviseurs af met 3 trainingsdagen waarin je, onder leiding van ervaren trainers Melissa en Mirella, in een groep verder werkt aan het ontdekken van je waarden, je talenten en je ontwikkelstappen in verbinding met je omgeving en organisatie.
Schrijf je snel in je eigen academie: https://decorpo…?_tra_id=138749 voor een van de onderstaande locaties! Deelname is gratis*! Heeft jouw corporatie geen academie? Schrijf je dan in via deze link: https://trainin…wikkelprogramma
Utrecht – februari
Delft – maart
Breda – mei
Amsterdam – september
Zwolle – september




